П’ятеро підлітків потрапляють в аварію, в результаті чого вони зависаються в Ніколи – пограничний стан між життям та смертю. Раз за разом вони прокидаються в один і той же день та мають близько одинадцяти годин допоки цикл розпочнеться заново. В кінці кожного пробуждення Беатріс, Кіплінг, Уітлі, Кенон та Марта мають проголосувати за того одного з них, хто повернеться до життя. Коли згодом друзі приймають ситуацію, в якій опинилися, починають використовувати її, аби вияснити справжню причину загибелі іншого їхнього друга – Джима. За офіційною версією хлопець вчинив самогубство. Проте в ході розслідування виявляється, що у кожного з компанії є свій скелет в шкафу і кожен якимось чином причетний до загибелі Джима…
Ідея з вигаданим світом класна, проте реалізована автором не надто добре – через це було складно окунутися в нього повністю. Якщо дії головної героїні, від імені якої шла розповідь, я ще могла зрозуміти з її ж пояснень, то вчинки інших героїв мені здалися місцями нелогічними. Деяких ситуацій можна було взагалі уникнути, якби друзі просто сіли та поговорили одне з одним. Саме в такі моменти розумієш, що книга націлена на підліткову аудиторію. Тож не дивно, що і розподіл характерів героїв досить банальний (стерва, ангел, ботан, найкрутіший хлопець, дивачка).
До речі, автор оригінально замаскувала заклик читати книги, тому що вони здатні допомогти або врятувати нас в найнеочікуваніші моменти. Так, завдяки знанням, отриманим однією з героїнь з улюбленої книги, компанія змогла управляти цим самим Ніколи, в якому вони зависли.
Щодо фіналу, то він досить очікуваний і, як ви можете здогадатися, малоприємний для кожного героя, враховуючи всі їхні минулі грішки. Тож, нажаль, особисто для мене ця книга стала прохідною через відчуття недопрацьованості автором власної ідеї.