На творчість американської письменниці Дженіви Роуз я звернула увагу завдляки зарубіжним книжковим блогерам – в певний момент її книги заполонили їхні Instagram-стрічки. Вивчаючи її біографію, я дізналась, що вона пише не лише круті трилери, а й ромкоми. І хоча я останні не читаю, та все ж включу їх до цієї добірки.
Серія із 2-х книг про детектива Кімберлі Кінг
“Dead Woman Crossing” (2020)
Детективка Кімберлі Кінг, яку переслідує серійний вбивця, якого вона так і не спіймала, залишає роботу в Нью-Йорку і переїжджає до тихого містечка у штаті Оклахома. Вже за днів після приїзду жінку викликають на місце жахливого злочину: її подругу Ганну, матір-одиначку, було жорстоко вбито, а її однорічна донька – єдиний свідок. Детективка не може ігнорувати схожість смерті Ганни зі смертю Кеті Джеймс – молодої жінки, яку було вбито у 1905 році на березі того ж звивистого струмка.
“Last Day Alive Last Day Alive” (2021)
Пайпер зникла дорогою до своєї нової подруги Майлі, з якою познайомилась у літньому таборі. Скоро її тіло знаходять на лісовій галявині. Поки детективка Кімберлі Кінг намагається відшукати вбивцю, він наносить новий удар, викравши Майлі…
Трилери
“The Perfect Marriage” (2020)
У адвокатки Сари Морган є все, про що вона мріяла – кар’єра, дім, сім’я… Водночас її чоловік Адам Морган – письменник-невдаха, який так і не отримав визнання і живе на гроші своєї дружини, яку вже давно не кохає. Тож він розпочинає пристрасний роман з молоденькою Келлі Саммерс, з якою він усамітнюється у маленькому відокремленому будиночку біля озера. Але одно ранку Адама заарештовують за вбивство: Келлі знайшли з 37 ножовими пораненнями у його ліжку… Тепер врятувати його від смертної кари може лише його дружина. Але кого вона захищатиме – невинного чи вбивцю?
Книгу буде екранізовано. Режисерське крісло займе Сігал Авін (“Втрачаючи Еліс”), а сценарій напише номінований на премію “Оскар” сценарист Вільям Бройлес молодший (“Аполлон-13” і “Вигнанець”).
“One of Us is Dead” (2022)
У розкішному Бакхеді проживають три подружки: Шеннон, яка раніше була неофіційною королевою цього містечка, Олівія, яка прагнула зайняти її місце, та Дженні – власниця найексклюзивнішого салону, яка знає всі таємниці та найтемніші бажання своїх клієнтів. Згодом виявляється, що їхня дружба не просто складна, а до того ж й смертельно небезпечна…
“You Shouldn’t Have Come Here” (2023)
Грейс Еванс бронює для відпочинку ранчо, по приїзду на яке згодом закохується у його власника. Однак жінку тривожать декілька речей: відсутність мобільного зв’язку, зникла жінка та загальне відчуття, що з містом щось не так…
“Home Is Where the Bodies Are” (2024)
Після смерті матері троє рідних братів і сестер, які жили окремо, возз’єднуються, щоб розібратися з її спадщиною. Розбираючи батьківські речі, вони натрапляють на колекцію домашніх відеозаписів і вирішують повернутися до тих щасливих спогадів. Однак ностальгія обривається, коли на одній із відеокасет з’являється ніч далекого 1999 року, про яку ніхто з них не пам’ятає. На екрані з’являється їхній батько, весь у крові. Далі з’являється мертве тіло і домовленість між батьками позбутися його до того, як відео раптово обірветься…
“#CrimeTime” (2023)
Повнометражний аудіо-детектив, написаний Дженівою у співавторстві з її чоловіком Дрю Пайном. Він ідеально підійде для шанувальників серіалу “Вбивства в одній будівлі”.
Надія любить своє приватне життя. Вона живе сама й пише популярну серію кримінальних романів під псевдонімом. Але все змінюється, коли до міста приїжджає її давно втрачений зведений брат Чейз, якому потрібно десь зупинитися, поки він не стане на ноги. Робота, про яку мріє Чейз, – найгірший кошмар Надії: він – зірка TikTok. Коли в квартирі зверху стається пограбування, Чейз вирішує зафільмувати та викласти все, що відбувається, в Мережу. Він навіть не підозрюває, що це було не випадкове проникнення, а цілеспрямована операція, яку проводили небезпечні злочинці…
Ромкоми та жіноча проза
“The Girl I Was” (2021)
Алексіс Спенсер завжди знаходить виправдання своїм невдачам та ігнорує всі свої проблеми. Її хлопець порвав з нею, вона втратила роботу, найближчі друзі стали далеким спогадом, а борг за навчання в коледжі все ще такий же великий, як і в день, коли вона його залишила. У типовій манері вона звинувачує у своїх проблемах весь світ, у тому числі й себе, 18-річну, яка мала б просто більше старатися і змінити своє життя на краще. Пожалівши себе, Алексіс йде в запій, щоб забути про свої проблеми, і врешті-решт втрачає свідомість. Тільки цього разу вона прокидається не вдома, не в тому місті і навіть не в тому році. Так, Алексіс повертається до свого студентського містечка у 2002 році і думає, що їй дали другий шанс почати все спочатку – доти, доки вона не стикається віч-на-віч зі своєю 18-річною непокірною сутністю…
“It’s a Date (Again)” (2023)
Пейтон Сандерс нарешті вирішила, кому належить її серце. Але коли вона поспішає сказати обранцеві про свої почуття, її збиває машина, і вона прокидається з амнезією. Все стає ще гірше. Пейтон не має жодного уявлення про трьох чоловіків, які з’являються біля її лікарняного ліжка. До того ж, кожен з них стверджує, що він її хлопець.
Фото: katharinehannah.com